Hayallerine Kanat Aç!

Reklam

STRATÜS HAVACILIK Troy Air Fest’te Yer Alıyor!

Çanakkale Troy Air Festivali’nde 3 gün süreyle çadırlarda Havacılık Kampı Düzenleyeceğiz. Hayatı boyunca hiç uçmamış 200 genç kardeşimiz uçacak ve bu 200 çocuğun hayatları boyunca zihinlerinden ve ruhlarından silinemeyecek olan uçuşların yanı sıra bir kardeşimize gerçek pilot eğitim bursu verilecek. Okullardaki başarılı çocuklar ile engelli ve uçma imkanı olmayan çocukların havacılıkla tanışmasına vesile olacak bir etkinlik olacak.

Festivalde uçacak çocuklarımıza verilecek resmi Young Eagles sertifikası onların ilk tecrübelerini dünya çapında belgeleyecek.1992 yılında kurulan Young Eagles programı, 8-17 yaşları arasındaki gençlere ilk kez ücretsiz bir binişe katılabilmeleri için yaklaşık 25 yıldır yürütülen dünya çapında bir faaliyettir. Kendi türünün tek programı, havacılık dünyasını çocuklara tanıtmak ve ilham vermek misyonuyla bugün, Young Eagles programı, EAA’nın gönüllü pilot ve gönüllü ağı yardımıyla iki milyondan fazla çocuğu uçurdu !

 Hepsi ve daha fazlasını dinlemek için STRATÜS HAVACILIK MERKEZİ STANDINA BEKLİYORUZ… Standımızda SAITEK PRO UÇUŞ SİMÜLATÖR Sistemimizle birlikte sizlerle ilgilenecek çok samimi dostlarımız olacak. Bu güzel etkinlikte nice genç kardeşimizin gönlüne havacılık zehrini bulaştırmak dileğiyle nice uçuşlu yıllar diliyoruz.

Ek: Belediye başkanlığıyla görüşmelerimiz devam ediyor, otobüs kiralamayı planlamaktayız. Otobüs olmaması durumunda STRATÜS PERSONEL ARAÇLARIYLA İSTANBUL’DAN ÇANAKKALE’YE Eskort prensibiyle konvoy şeklinde gidilecektir.

BU BİR BAYRAM VE TÜM DOSTLARIMIZI BAYRAMIMIZA BEKLİYORUZ!