Hayallerine Kanat Aç!

Reklam

Yıldız Teknik Üniversitesi 14. İLTEK GÜNLERİ’ne SPONSOR OLDUK ! “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!”

Durum : Normal
Başlama : 2019-03-19 (1899 gün önce bitti)
Saat : 09:00
Bitiş : 2019-03-21
Yer : Yıldız Teknik Üniversitesi
Adres : Elektrik-Elektronik Fakültesi

Teknoloji Alanında En İyi Şirketler İLTEK Günleri ile

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Yer Alacaklar!

“Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü; iletişim, bilişim, yazılım, savunma sanayii, elektronik ve telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere gelişen dünyanın trendlerini ve en güncel teknolojik gelişmelerini mercek altına alarak, bu sene 14.’sünü düzenlediği İLTEK Günleri ile teknoloji dünyasının dev isimlerini öğrencilerle buluşturacak. 14. İLTEK Günleri, 19-20-21 Mart 2019 tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

 

Yıllardır Huawei, Microsoft, Mercedes Benz, Turkcell, Vodafone, Koç Sistem, IBM, Siemens, Yapı Kredi, Aselsan, Havelsan, Tübitak ve daha nice kuruluşun sponsorluğu ve desteğiyle öğrencilere başarılı bir iş hayatının sırlarını veren İLTEK Günleri, bu sene de teknolojinin kalbinin atacağı adres olacak.

Havacılık ve Uzay Teknolojileri, Yapay Zeka, Nükleer Teknoloji, Nanoteknoloji, Internet of Things, Siber Güvenlik, gibi günümüzün en ilgi duyulan konularının işleneceği paneller, CV bırakmak ve şirketlerle iletişim kurmak için en doğru yer olan şirket stantları, İngilitere ve Malta Dil Okulu çekilişi, eğitimler ve sürpriz konuk, hepsi İLTEK Günleri’nde katılımcıları bekliyor!

Katılımcılara hep daha farklı ve daha iyisini sunmayı hedefleyen İLTEK Günleri, etkinliğin üçüncü gününde “Havacılık ve Uzay Teknolojileri” konusu üzerinde yoğunlaşacak. Düzenlenecek “Havacılık ve Uzay Teknolojileri Fuarı” ile Aselsan, Baykar, Havelsan, TAI, TÜBİTAK UZAY, Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği gibi Havacılık ve Uzay sektöründe başarılara imza atan şirketler ve dernekler projeleri, stantları ve üst düzey konuşmacılarıyla 21 Mart günü katılımcılara tecrübelerini ve çalışmalarını birebir aktaracak.

Tamamen ücretsiz ve sertifikalı olan etkinlikle ilgili detaylı bilgi için takipte kalın: http://iltek.ieeeytu.com/

https://www.facebook.com/events/2024797774464478
https://www.facebook.com/iltekgunleri/