Hayallerine Kanat Aç!

Reklam

SUSHM Sivrihisar Hava Gösterileri’nde Stand Açıyoruz !

Durum : Normal
Başlama : 2017-09-16 (2448 gün önce bitti)
Saat : 10:00
Bitiş : 2017-09-17
Yer : SİVRİHİSAR ULUSLARARASI SPORTİF HAVACILIK MERKEZİ
Adres : N 39°17'59.29'' E 31°29'38.50''

Bu Gurur Hepimizin !
 Yine Muhteşem bir; Uçuş, Simülatör, Çadır Kamp, Statik Model Uçak, R.C Model Uçak, Pilot Shop ve Eğlence Planlaması Yaptık !

SİVRİHİSAR ULUSLARARASI SPORTİF HAVACILIK MERKEZİ’de düzenlenen Hava Gösterilerinde Yer Alıyoruz.

Gösteri Programı İçin Tıklayınız: https://www.shgairshows.com/gunluk-gosteri-programi

Detaylar İçin Tıklayınız: https://www.shgairshows.com/shg-hakkinda 

Hangarda; Aydın ekibimiz değerli Aydın EFELER SPORTİF HAVACILIK Klübü
Sağ kanadımızda dost oluşumumuz Herkes İçin Havacılık Derneği
Sol kanadımızda Özyeğin Üniversitesi ve niceleri olacak.

“Sivrihisar Uluslararası Hava Gösterileri”

Türkiye’nin İLK Sivil Profesyonel Hanım Akrobasi Pilotu Semin Öztürk, Alman Akrobasi Pilotu Tim Tibo, İngiliz Helikopter Pilotu Georgina Hunter Jones, İngiliz Pilot Bob Pooler ve Amerikalı Akrobasi Pilotu Barrett Brummett gösterileriyle seyircilerine unutulmaz anlar yaşatacak.

İtalya’dan katılan Pioneer Team, tecrübeli akrobasi pilotlarının gökyüzünde yaptıkları zarif manevralar ve rengarenk ışıklar eşliğinde gün batımında yapacağı gösteri uçuşu ile seyircilerine muhteşem bir görsellik sunacak. Paramotor ve Paraşüt Gösterileri, Model Uçak & Helikopter Gösterileri, Planör Gösterisi, Gyrocopter Gösterisinin yanı sıra MD-500 Helikopter Gösterisi bu etkinlikte yer alacak. Buna ilave olarak, geleneksel “Uçak Pistinde Bisiklet Yarışı”, bu sene İKİNCİ kez düzenleniyor.

Herkesin katılımına açık olan bisiklet yarışında seyircilerin ve katılımcıların zevkli vakit geçirmesi bekleniyor. “Sivrihisar Uluslararası Hava Gösterileri” sırasında geleneksel olarak düzenlenen bir diğer etkinlik ise “Hava Fotoğraf Yarışması”. Tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçıların katılımına açık olan bu yarışmanın neticeleri merakla bekleniyor.

Bu yıl da 16-17 Eylül 2017 tarihlerinde, Sivrihisar semalarında havacılığın bütün güzelliklerini sergilemek maksadıyla SHG 2017 etkinliğini düzenliyoruz.

 

Standımız:


ULAŞIM