Hayallerine Kanat Aç!

Reklam

HAYALLERİNE KANAT AÇ 04 Güngören Projemiz Başlıyor !…

Durum : Normal
Başlama : 2017-12-04 (2321 gün önce bitti)
Saat : 19:00
Bitiş : 2017-12-26
Yer : Türkiye Gençlik Vakfı Güngören Şubesi
Adres : Sanayi Mahallesi Muratpaşa Cad. No: 29 Güngören (Sögütlüyayla Camii Karşısı, Bilgi Evi ve Muhtarlık Yanı)

HAYALLERİNE KANAT AÇ 004 No’lu Projemiz Başlıyor !

TÜGVA İstanbul; İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Stratüs Havacılığın proje destekçisi olduğu “Hezarfen Okulu İle Hayallerine Kanat Aç” projesi ile havacılığa merakı olan ve pilot olmak isteyen gençleri, hayallerine ulaştıracak yolu gösterecek.

İstanbul’da ikamet eden, havacılığa ilgi ve merak duyan lise öğrencileri, Hezarfen Okulu’nda, Sivil ve Genel Havacılık dersleri alarak, proje yürütücüsü TÜGVA merkezlerinde, her ay bir merkez olmak üzere proje boyunca eğitmenler ile simülatör eğitimi görecek. Okullara götürülen simülatörlerle öğrenciler uçuş deneyimi de yaşayacak.

Havacılık Müzesi, THY gezisi, 3. Havalimanı gezisi, Pegasus AERO Park gezisi, Rahmi Koç Havacılık Müzesi gezisi gibi gezileri de kapsayan proje, gençleri havacılığın her alanı ile tanıştırarak onlara bu alanda ön bilgiler verilecek.

Hezarfen Okulu projesi ile, havacılık ve pilotluğa ilgi duyan gençler, kariyer hedeflerini bilinçli şekilde belirleyip, nitelikli çalışmalarla bu hedef doğrultusunda çalışmalarını yürütebilecekler.

Türkiye Gençlik Vakfı İstanbul İl Temsilciliği, ülkemizde özel ilgiye muhtaç olan havacılık alanını ve pilotaj eğitimini gençlerimiz arasında yaygınlaştırıp tanıtarak, bu alanda ihtiyaç duyulan toplumun ve ülkenin teknolojik açıdan kendine yeterliliğinin en temel unsuru yetişmiş insan kapasitesine Hezarfen Okulu projesi ile katkı sağlayacak.

Not : Başvurular aşağıdaki BAŞVURU FORMU kısmından veya TÜGVA Güngören ilçe temsilciliğine bizzat giderek yapılacaktır.

Adres: Sanayi Mahallesi Muratpaşa Cad. No: 29 Güngören (Sögütlüyayla Camii Karşısı, Bilgi Evi ve Muhtarlık Yanı)

BAŞVURU FORMU İstanbul TÜGVA Sitesindedir.