Hayallerine Kanat Aç!

Reklam

Gebze Teknik Üniversitesi Kuş Bakışı Etkinliği’ne Altın Sponsor Olduk !

Durum : Normal
Başlama : 2019-03-07 (1961 gün önce bitti)
Saat : 09:00
Bitiş : 2019-03-07
Yer : Gebze Teknik Üniversitesi
Adres : Gebze Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Kulübü

Ülkemizde TÜBİTAK ve ROKETSAN çalışmalarıyla bilinen Gebze Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Kulübü ile  7 Mart tarihinde bu yıl Kuşbakışı  etkinliğinin 3’sünü düzenledik. Etkinliğe TÜSHAD Yönetim Kurulu Üyesi ve THY Öğretmen Kaptan Pilot Hakan Uçar’ın Profesyonel Havacılık hakkında konuşmasıyla başlamasının ardından Ç.H.H.A Pilotu Erkan Hoş’un sportif havacılık konulu konuşmasını dinledik. Müteakibinde 2 saatlik bir uçuş gösterisi düzenlenirken bu gösteride Darıca THK Paraşütle Paramotor gösterisi yaptı. Sarper Karataş ve ekibi model uçakla gösteriler yaparak bizi heyecanın doruklarına çıkardı.

Etkinliğin devamında Stratüs Havacılık Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ENES Üniversitelilerle Havacılık Paneli düzenleyip sonrasında dünyada ve ülkemizde okullar bazında  profesyonel olarak düzenlenen sportif havacılık branşlarında neler yapabileceğimizi anlattı. Daha sonrasında Darıca THK Başkanı Kazım Yıldız’dan THK’da yaptığı çalışmaları dinledik.

Bu uzun süren etkinlikte  AKUT üyesi Paraşütçü Volkan Şekerci paraşütçülüğün önemini ve eğlenceli yanlarını dile getirdi. Son oturumumuzda, uçuş gösterisi yapan Sarper Karataş’ı model uçaklar üzerine yaptığı çalışmaları ve bu işe nasıl başladığını dinledik.

Bu güzel etkinlikte emeği geçen tüm sponsor ve destekçilere kıymetli dinleyici öğrenci kanat arkadaşlarımıza Stratüs Havacılık olarak çok teşekkür ediyor, çalışmalarının devamını diliyoruz.
GÖZLERİ GÖKYÜZÜNDE OLANLARIN, YER YÜZÜNDE OLMAYAN BİR HAYALİ VARDIR ! GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ