Hayallerine Kanat Aç!

Reklam

İstanbul Üniversitesinden Gökyüzüne Açılan Pencere: Astronomik Gözlemler ve Seminer Etkinlikleri” Gözlem Geceleri – XVII

Durum : Normal
Başlama : 2019-03-29 (1939 gün önce bitti)
Saat : 19:00
Bitiş : 2019-04-29
Yer :
Adres :

Gözlem Geceleri – XVII

“İstanbul Üniversitesinden Gökyüzüne Açılan Pencere: Astronomik Gözlemler ve Seminer Etkinlikleri” isimli etkinliğimizin on yedincisi 29 Mart 2019 tarihinde, Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü’nden Dr. Ece Kilerci Eser’in katılımlarıyla gerçekleşmiştir, Fen Fakültesi Amatör Astronomlar Kulübü ve Uzay Teknolojileri Kulübü öğrencileri, kısmi zamanlı öğrenciler ve merkezimizin personelinin desteği ile başarıyla tamamlamıştır.

Üniversitenin Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün desteği ile kısa sürede duyurulan etkinliğie halkımızın yoğun desteği sevindirici olmuş ve etkinliğe yaklaşık 100 kişi katılmıştır.

2018-2019 eğitim-öğretim yılının on sekizinci Gözlem Geceleri etkinliği “Gözlem Geceleri – XVIII” 26 Nisan 2019 tarihinde düzenlenecektir. İlgi çeken güncel konular ile ilgili konuşmalar, planetaryum gösterimi, tarihi kubbe ile birlikte müze gezisi ve hava açık olduğu sürece gökyüzü gözlemlerinde görüşmek dileğiyle.