Hayallerine Kanat Aç!

Reklam

ATATÜRK HAVALİMANI’nda THY, TAV, AYJET, THSF, THY TEKNİK, KOKPIT.AERO Katılımıyla Gerçekleştirdiğimiz HAVACILIĞIN GELECEĞİ GENÇLER Konulu Konferans Görsellerimiz Yayınlandı !

  Üniversite seviyesindeki genç arkadaşlarımıza HAVACILIĞIN GELECEĞİ GENÇLER konulu seminer düzenleyerek onlara kendini sektöre faydalı olmak adına daima daha donanımlı olmak için çalışmaları gerektiğini bir gencin isterse BİR DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLECEĞİNİ anlattık.

Konferansımıza; THY Teknik yönetimi, AYJET Uçuş Okulu-Türkiye Hava Sporları Federasyonu İstanbul İl Başkanlığı- Ülkemizin en büyük 2 İHA Platformu’nun devlerinden biri DRONETURK, TURKISH ACADEMY, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü İstanbul Başkan vekili, sektörün en büyük havacılık haber portallarından Kokpit.aero, Bölgenin en iyi 5 üniversitesi, bilumum liseler, kendi gönüllü üyelerimiz katılım göstermiştir.

Bu konuda ulaşabildiği tüm irili ufaklı havacılık girişimcilerine daima destek olan KOKPİT.AERO Sn. Tolga ÖZBEK’e, en önemli destekçimiz TAV HAVALİMANLARI HOLDING’e ve katılımcılarımız SİZLERE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİYORUZ. 
  

https://yadi.sk/d/IHjj7m_W9AbOFQ